" />

Rozcestník

Vinařské akce

Vinobraní 2024

Vinobraní v Moravské Nové Vsi se koná již tradičně druhou zářijovou sobotu v autentickém prostředí sklepních uliček Výmol a Zátiší. Od 14.30 hodin prochází obcí krojovaný průvod, který poté v Zátiší svým vystoupením "otevře horu". Kulturní program je vždy velmi pestrý, každoročně vystoupí místní - slovácký krůžek, mužský a ženský sbor, dětský folklórní soubor Jatelinka a Jatelinečka se svou cimbálovou muzikou - ale i přespolní hosté. Program probíhá na dvou místech, na své si vždy přijdou milovníci dechovky, cimbálky, popu, rocku i dalších žánrů.

Slavnost Vinobraní se v Moravské Nové Vsi koná již tradičně druhou zářijovou sobotu v autentickém prostředí sklepních uliček Výmol a Zátiší, kde můžete po celý den ochutnávat vína i burčák od našich vinařů.

Od 14.30 hodin prochází obcí krojovaný průvod, který po svém příchodu mezi vinné sklepy v Zátiší svým kulturním vystoupením "otevře horu". Kulturní program je vždy velmi pestrý, každoročně vystoupí místní - slovácký krůžek, mužský a ženský sbor, dětský folklórní soubor Jatelinka a Jatelinečka se svou cimbálovou muzikou - i přespolní hosté a předvedou to nejlepší, co dovedou.

Program probíhá na dvou místech, na své si vždy přijdou milovníci dechovky, cimbálky, popu, rocku i dalších žánrů. Samozřejmostí je bohaté krajové občertvení, na své si přijdou milovníci slaných i sladkých pochoutek, v nabídce nechybí káva z naší domácí neoveské pražírny nebo pivo s místního minipivovaru. A víno a burčák bude všude kolem Vás .. :-)

Aktuální informace najdete vždy na facebookovém profilu pořadatele, kterým je Městys Moravská Nová Ves.

Návrat na předchozí stránku

14. 09. 2024

Vinobraní 2024
Top