Rozcestník

Vinařské akce

Aktuality a novinky

VAJN & ŠAJN - pouliční festival vína a jídla

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína v sobotu 12. srpna 2023 od 10.00 hodin na letní zážitkový pouliční festival vína a jídla VAJN & ŠAJN do vinařských sklepních uliček Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi. 

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína na letní zážitkový pouliční festival vína a jídla VAJN & ŠAJN do vinařských sklepních uliček Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi. 

Festival se uskuteční v sobotu 12. srpna 2023 od 10.00 do 20:00 hodin s možností prodloužení podle zájmu a počasí v podobě večerního posezení u cimbálu v srdci areálu vinných sklepů.

Na tuto festivalovou sobotu pro Vás připravujeme:

  • pestrou, širokou a barevnou nabídku místních neoveských vín vyznačujících se nezaměnitelným terroir pocházejícím z místních vinařských poloh, vínu prospěšného horkého podnebí a umění místních vinařů,
  • nabídku kvalitního a čerstvého občerstvení z tolik oblíbených food tracků,
  • tradiční domácí občerstvení i krajové speciality připravované přímo na místě nebo
  • nabídku kvalitní kávy a kávových specialit s důrazem na zdroje z domácích pražíren z blízkého okolí.

Jednotlivé účastníky festivalu budeme postupně představovat na našem facebookovém profilu .. tak nás sledujte a můžete i lajkovat! :-)

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves (www.mnves.cz) nebo jinde na internetu (např. booking.com , e-chalupy.cz). 

Naše festivalové soboty jsou velmi vhodné i pro jednodenní výlety, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat zde) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)

Letní zážitkový festival vína a jídla VAJN & ŠAJN se uskuteční za každého počasí, a proto neváhejte, zakupte zvýhodněné vstupenky v předprodeji a přijeďte si užít tradičně horký letní den do Moravské Nové Vsi!

Pořádající Vinařský spolek srdečně zve všechny milovníky dobrého a kvalitního vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží!

Návrat na předchozí stránku

12. 08. 2023

VAJN & ŠAJN - pouliční festival vína a jídla
Top