Rozcestník

Vinařské akce

Letní otevřené sklepy 2024

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína v pátek 5. července 2024 v době od 10.00 do 20.00 hodin a v sobotu 6. července 2024 v době od 10.00 do 12.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně 30 otevřených vinných sklepů a sklípků.

Naši vinaři si pro Vás připraví kompletní nabídku nových svěžích vín ročníku 2023, která bude doplněna o vína starší dle aktuální nabídky v jednotlivých sklepích.

Vstupné bylo stanoveno na 800,- Kč v předprodeji (do 23. června 2024 včetně) nebo 900,- Kč na místě.

Vstupenka zahrnuje:

  • vstupné do areálu vinných sklepů,
  • skleničku s logem,
  • katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky,
  • kulturní program s vystoupením cimbálové muziky,
  • volnou degustaci v jednotlivých otevřených sklepech v pátek 5. července 2024 v době od 10.00 do 17.30 hodin; po uplynutí této doby si můžete předem ochutnaná vína u vinařů zakoupit nebo použít kupóny na nákup vína v lahvích a pokračovat v zábavě u cimbálové muziky  :-)
  • 4 poukázky na nákup vína v celkové hodnotě 400,- Kč (4x poukázka v hodnotě 100,- Kč).

Připraveno je občerstvení s krajovými specialitami, speciální nabídka kávy, kulturní program s vystoupením cimbálové muziky a losování anketních lístků o ceny (v 17.00 hodin, pokladna Výmol).

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves ( www.mnves.cz ) nebo jinde na internetu (např.  booking.com ,  e-chalupy.cz ).

Naše akce Jarní otevřené sklepy je velmi vhodná i pro jednodenní výlet, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat zde ) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)

Akce se uskuteční za každého počasí, přijeďte si užít krásný jarní den do Moravské Nové Vsi.

Pořádající Vinařský spolek Moravská Nová Ves srdečně zve všechny milovníky kvalitního a dobrého moravského vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží! Těšíme se na Vás!

Návrat na předchozí stránku

05. 07. 2024

Letní otevřené sklepy 2024
Top