Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


13

SRPEN 2022

VAJN & ŠAJN - pouliční festival vína a jídla


Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína na letní zážitkový pouliční festival vína a jídla

VAJN & ŠAJN

do vinařských sklepních uliček Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi. 

Festival se uskuteční v sobotu 13. srpna 2022 od 10.00 do 20:00 hodin s možností prodloužení podle zájmu a počasí v podobě večerního posezení u cimbálu v srdci areálu vinných sklepů.

Na tuto festivalovou sobotu pro Vás připravujeme:

  • pestrou, širokou a barevnou nabídku místních neoveských vín vyznačujících se nezaměnitelným terroir pocházejícím z místních vinařských poloh, vínu prospěšného horkého podnebí a umění místních vinařů,
  • nabídku kvalitního a čerstvého občerstvení od domácích producentů (Nová Mlékárna, Lumpova pizza),
  • nabídku kvalitní kávy a kávových specialit z domácí pražírny (Novoveská Pražírna),
  • kulturní program v podobě živého hudebního vystoupení hodonínské country kapely Countrio (www.countrio.cz) a břeclavské rockové kapely "učitelů" The Teachers (www.theteachers.cz).

Jednotlivé účastníky festivalu budeme postupně představovat na našem facebookovém profilu .. tak nás sledujte a můžete i lajkovat! :-)

Vstupné bylo stanoveno na  400,- Kč  v předprodeji (do 8. srpna 2022 včetně) nebo 500,- Kč na místě.

Vstupenka zahrnuje:

  • vstupné do areálu vinných sklepů,
  • skleničku s logem,
  • katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky,
  • kulturní program,
  • volnou1 ochutnávku vín u jednotlivých vinařů,
  • 2x kupón v hodnotě 100,- Kč na nákup vína u jednotlivých vinařů.

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves (www.mnves.cz) nebo jinde na internetu (např. booking.com , e-chalupy.cz). 

Naše festivalové soboty jsou velmi vhodné i pro jednodenní výlety, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat zde) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)

Letní zážitkový festival vína a jídla VAJN & ŠAJN se uskuteční za každého počasí, a proto neváhejte, zakupte zvýhodněné vstupenky v předprodeji a přijeďte si užít tradičně horký letní den do Moravské Nové Vsi!

Pořádající Vinařský spolek srdečně zve všechny milovníky dobrého a kvalitního vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží!

 

1) Volná ochutnávka znamená, že Vám vinař umožní zdarma ochutnat jeho vína tak, abyste se mohli seznámit s nabídkou vín všech zúčastněných vinařů a rozhodnout se, jestli si nějaké víno zakoupíte. Volná ochutnávka ale není dlouhodobá konzumace nebo nekonečné ochutnávání stejného vína zdarma - pro tyto účely máte k dispozici kupóny na nákup vína v lahvi. Děkujeme za pochopení.