Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


07

LISTOPAD 2020

PODZIMNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY 2020

KORONAVIRUS INFO - AKTUALIZACE 29. září 2020

 
Vážení přátelé, milovníci vína a příznivci vinařů z Moravské Nové Vsi!

Podle autuálního opatření Ministerstva zdravotnictví ČR je omezeno pořádání venkovních akcí s počtem účastníků převyšujícím 50 osob a Vláda ČR aktuálně jedná o dalším spřísnění těchno opatření a o možnosti vyhlásit nouzový stav. Na základě tohoto vývoje s okamžitou platností pozastavujeme předprodej vstupenek na akci Podzimní otevřené sklepy 2020 a budeme společně s Vámi bedlivě sledovat další vývoj. V případě konečného vyjádření o zrušení akce budou všechny platby vráceny na účty, ze kterých byly odeslány.

Děkujeme za pochopení a těšíme se z Vaší podpory!

Ing. Radek Vaněk, předseda
Vinařský spolek Moravská Nová Ves

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína   v sobotu 7. listopadu 2020 v době od 10.00 do 19.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně 25 - 30 otevřených vinných sklepů a sklípků.
 
Naši vinaři si pro Vás připraví kompletní nabídku vín ročníku 2019, která bude doplněna o vína ročníku 2018 a starší dle aktuálních možností v jednotlivých sklepích. Jako vždy na podzim budete mít také možnost ochutnat některá mladá vína z aktuální sklizně v různém stupni jeho vývoje.

Vstupné bylo stanoveno na   400,- Kč   v předprodeji (do 25. října 2020 včetně) nebo 500,- Kč na místě.

Vstupenka zahrnuje:

  • vstupné do areálu vinných sklepů,
  • skleničku s logem,
  • katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky,
  • kulturní program s vystoupením cimbálové muziky,
  • 50 ks    degustačních kupónů.

Degustační kupóny můžete vyměnit v jednotlivých vinných sklepech za degustařní vzorky (0,5 dl) nabízených vín.  
Ohodnocení jednotlivých nabízených vín provádí každý vinař samostatně, ale obvykle se pohybuje od 1 kupónu za jeden vzorek vína v případě jakostních vín až po 3 kupóny za jeden vzorek vína v případě výběrů z hroznů nebo speciálních vín.

Kupóny lze - po předložení platné vstupenky - dokoupit samostatně (5,- Kč/ks) na hlavní pokladně v areálu Výmol. Přebytečné kupón Památník Cabernet Moravia y lze použít i na nákup vína v lahvích.

Připraveno je občerstvení s krajovými specialitami, kulturní program s vystoupením cimbálové muziky a losování anketních lístků o ceny (v 17.00 hodin, pokladna Výmol).

Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves ( www.mnves.cz ) nebo jinde na internetu (např.   bo oking.com ,   e-chalupy.cz ).

Naše akce Podzimní otevřené sklepy je velmi vhodná i pro jednodenní výlet, protože Moravská Nová Ves je dobře dostupná ze směrů Brno, Olomouc, Přerov i Bratislava díky výbornému vlakovému spojení (aktuální spojení lze vyhledat   zde ) a od našeho nádraží je areál vinných sklepů vzdálený skutečně jen pár kroků! :-)
 
Akce se uskuteční za každého počasí, přijeďte si užít podzimní víkend k nám do Moravské Nové Vsi!  
Pořádající vinařský spolek srdečně zve všechny milovníky dobrého a kvalitního vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží!