Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


07

LISTOPAD 2015

Podzimní otevřené sklepy (+ Dívčí vínek!)


PODZIMNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY

Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína v sobotu 7. listopadu 2015 v době od 10.00 do 19.00 hodin do autentických prostor sklepních uliček U nádraží, Výmol a Zátiší v Moravské Nové Vsi k návštěvě přibližně 25 otevřených vinných sklepů a sklípků.

Tentokrát si pro Vás naši vinaři připravili kompletní nabídku vín ročníku 2014 a starších doplněnou o první ochutnávku mladých vín ročníku 2015 v různých vývojových stádiích ještě před jejich oficiálním uvedením na trh. Můžete se tak těšit třeba na burčáky z pozdních moštových odrůd, vína čerstvě dokvašená nebo vína po prvním stáčení. Z minulých ročníků víme, že právě tyto unikátní možnosti ochutnávek nehotových vín jsou našimi návštěvníky vyhledávané.

Po zakoupení skleničky, katalogu a degustačních bločků (cena celkem 300,- Kč) bude každému návštěvníkovi umožněno degustovat kompletní sortiment nabízených vín, osobně se setkat s jednotlivými vinaři, porovnávat jednotlivé vzorky od různých vinařů, diskutovat s nimi o způsobech pěstování a výroby degustovaných vín, vlivu počasí a agrotechnických zásahů na kvalitu vína apod.

Akce Podzimní otevřené sklepy začíná v sobotu 7. listopadu 2015 v 10.00 hodin dopoledne a potrvá do večerních hodin. V odpoledních a večerních hodinách se o zábavu postará cimbálová muzika, z odevzdaných výherních kupónů vylosujeme majitele darovaných vín a připraveno bude rozmanité občerstvení včetně krajových specialit. Akce se koná za každého počasí, i na zimu a plískanice jsme připraveni!

A na závěr ... sobotní večer nemusíte nutně strávit ani popíjením vínka ve vybraném sklepě, ani osamoceni na pokojích Vašich ubytovacích zařízení! Ti z Vás, kteří budou mít zájem poznat více z kulturní nabídky našeho regionu, mají rádi tanec, dechovou hudbu a překvapení ... mohou od 19.00 hodin navštívit Dívčí vínek, který se pod taktovkou neoveských stárek uskuteční v sále sokolovny v Moravské Nové Vsi. Více informací naleznete zde.

Upozornění - Dívčí vínek je tradiční akce místního kulturního kalendáře, společenský oblek (v rámci možností) podmínkou a podnapilým vstup zakázán!

pozvánka

pozvánka

Dívčí vínek - pozvánka

Dívčí vínek - pozvánka