Logo Vinaři Moravská Nová ves

info@vinarimnves.cz +420 608 875 445


16

DUBEN 2016

Jarní otevřené sklepy


V sobotu 16. dubna 2016 se ve vinařské obci Moravská Nová Ves otevře všem návštěvníkům 28 vinných sklepů a místní vinaři budou připraveni nabídnout k degustaci nejen svěží mladá vína ročníku 2015, ale i vína starší.

Zahájení akce je plánováno na 10.00 hodin, předpokládané ukončení v 19.00 hodin.

Vstupné ve výši 300,- Kč/osoba zahrnuje katalog, skleničku, propisku a 30 ks degustačních kupónů. Tyto kupóny uplatníte v jednotlivých vinných sklepích při ochutnávce vybraných vzorků vín. Vstupenky není potřeba rezervovat předem, budou v dostatečném množství k dispozici na pokladně při vstupu do areálu vinných sklepů Výmol - Zátiší.

Vzorek vína obsahuje 0,5 dl a jeho ohodnocení - v rozmezí 1-3 kupóny za 1 vzorek - si určuje každý vinař samostatně.

V katalogu máte připravený anketní lístek, kterým můžete vyjádřit svou nespokojenost s některým z nabízených vín nebo vinařství. Vaše názory nám pomohou zvyšovat úroveň akce a kvalitu nabízených vín. Předem Vám za odevzdání anketních lístků děkujeme. Navíc - v 17.00 hodin budou v prostoru pokladny vylosováni 3 výherci (ze všech do té doby odevzdaných a zcela vyplněných anketních lístků), kteří se mohou těšit za balíčky vín místních vinařů.

Připraveno je občerstvení s krajovými specialitami a kulturní program s vystoupením cimbálové muziky Zádruha z Dolních Bojanovic.
Akce se uskuteční za každého počasí, přijeďte si užít tradičně slunečný jarní víkend do Moravské Nové Vsi!

Pořádající vinařský spolek srdečně zve všechny milovníky dobrého a kvalitního vína k návštěvě Moravské Nové Vsi, srdce vinařské a kulturní oblasti Podluží!